SOLNICZKA I PIEPRZNICZKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej / zestaw do oliwy z oliwek Alessi 5070 Zobacz większe

Solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej / zestaw do oliwy z oliwek Alessi 5070

KOD: 250sd5070

ID: 156927

ProjektantEttore Sottsass Jr
ProducentAlessi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alessi 5070

Solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej / zestaw do oliwy z oliwek

Dane techniczne

Szer 8,00 cm
Dł 17,50 cm

Opis

Zestaw do przypraw: olej, ocet, sól i pieprz w polerowanej stali nierdzewnej 18/10 i szkle krystalicznym.
Mini-architektura stołu, projekt serii 5070 służy od trzydziestu lat i jest świadectwem inspiracji Sottsassa, który za pomocą kilku prostych linii może wywyższyć archetypowy wygląd i materialność przedmiotu tak powszechnego jak zestaw przypraw.

Tagi

Alessi, Ettore Sottsass Jr, Akcesoria do gotowania, Solniczka i pieprzniczka, Zestawy octu, solniczka i pieprzniczka, Zestaw octu olejowego, Solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej, Metalowe solniczki i pieprzniczki, Zestawy octu olejowego ze stali nierdzewnej, Metalowe zestawy octu olejowego

Napisz opinię

Solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej / zestaw do oliwy z oliwek Alessi 5070

Solniczka i pieprzniczka ze stali nierdzewnej / zestaw do oliwy z oliwek Alessi 5070

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek