SIEDZISKO POD PRYSZNIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stal malowana proszkowo Siedzisko prysznicowe / siedzisko wannowe Saniline SRD-NX Zobacz większe

Stal malowana proszkowo Siedzisko prysznicowe / siedzisko wannowe Saniline SRD-NX

KOD: 250sdSRD-NX

ID: 234877

ProducentSaniline

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Saniline SRD-NX

Stal malowana proszkowo Siedzisko prysznicowe / siedzisko wannowe

Opis

Składane siedzisko prysznicowe z polerowanej stali nierdzewnej z siedziskiem z kopolimeru w kolorze antracytowym (poddane obróbce termosoft).

Tagi

Saniline, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Łazienki dla niepełnosprawnych, Siedziska prysznicowe, Siedziska do wanny, Łazienka dla osób niepełnosprawnych, Siedzisko prysznicowe, Siedzisko do wanny, Siedzisko do wanny, Siedzisko do wanny, Łazienki metalowe dla osób niepełnosprawnych, stalowe łazienki dla osób niepełnosprawnych, stal malowana proszkowo łazienki dla osób niepełnosprawnych, metalowe siedziska prysznicowe, stalowe siedziska prysznicowe, malowane proszkowo stalowe siedziska prysznicowe, składane siedziska prysznicowe, metalowe siedziska do wanny, stalowe siedziska do wanny, proszkowe powlekana stalowa siedzisko do wanny

Napisz opinię

Stal malowana proszkowo Siedzisko prysznicowe / siedzisko wannowe Saniline SRD-NX

Stal malowana proszkowo Siedzisko prysznicowe / siedzisko wannowe Saniline SRD-NX

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek