SIEDZISKA DO WANNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Siedzisko wannowe ABS Provex Industrie 200 SB Zobacz większe

Siedzisko wannowe ABS Provex Industrie 200 SB

KOD: 250sdprovexindustrie200sb

ID: 226338

ProducentProvex Industrie

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Provex Industrie 200 SB

Siedzisko wannowe ABS

Opis

Siedzisko do wanny systemu proMed można zamontować w każdej wannie i można go łatwo regulować w zakresie od 500 do 650 mm. Siedzisko wykonane z ABS i powlekanego aluminium nie wymaga instalacji i jest odpowiednie zarówno dla rynku prywatnego, jak i medycznego.

Tagi

Provex Industrie, 200, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Łazienki dla niepełnosprawnych, Siedziska do wanny, Łazienka dla osób niepełnosprawnych, Siedzisko do wanny, Siedzisko do wanny, Aluminiowe Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Łazienki metalowe dla osoby niepełnosprawne, Plastikowe Łazienki dla osób niepełnosprawnych, ABS Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Aluminiowe siedzenia do wanny, Metalowe siedzenia do wanny, Plastikowe siedzenia do wanny, ABS Siedzenia do wanny

Napisz opinię

Siedzisko wannowe ABS Provex Industrie 200 SB

Siedzisko wannowe ABS Provex Industrie 200 SB

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek