SERWETNIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniany uchwyt na serwetki Lignis Nelumbo GREY PAMA Zobacz większe

Drewniany uchwyt na serwetki Lignis Nelumbo GREY PAMA

KOD: 250sd22.002

ID: 208866

ProducentLignis
CenaCena od 20607.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lignis Nelumbo GREY PAMA

Drewniany uchwyt na serwetki

Dane techniczne

Ø 5 cm
Waga: 0,005 kg

Opis

Pierścionek na serwetki wykonany z prawdziwego elastycznego drewna, miękki w dotyku. Gatunki drewna: szara pama.

Nelumbo to botaniczna nazwa kwiatu lotosu, uniwersalny symbol elegancji, lekkości i życia. Elastyczny profil przedmiotów Nelumbo otwiera się w znaku inspirowanym liściem lotosu, lekkim i unoszącym się, zdolnym dopasowywać swój kształt do ruchu wody. Kształt, funkcja, ergonomia i efekt sensoryczny współistnieją w tej linii przedmiotów wykonanych z prawdziwego i naturalnego drewna, w zgodzie z naturą.

Tagi

LIGNIS®, Nelumbo, Akcesoria do jadalni, Serwetniki, Serwetnik, Drewniane serwetniki

Napisz opinię

Drewniany uchwyt na serwetki Lignis Nelumbo GREY PAMA

Drewniany uchwyt na serwetki Lignis Nelumbo GREY PAMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek