SCHODEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stopień z kamienia naturalnego Stone Age MINT SANDSTONE Zobacz większe

Stopień z kamienia naturalnego Stone Age MINT SANDSTONE

KOD: 250sdstoneagemintsandstone

ID: 238362

ProducentStone Age

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stone Age MINT SANDSTONE

Stopień z kamienia naturalnego

Dane techniczne

szer.50 x dł.35 x wys.15 cm
szer.100 x dł.35 x wys.15 cm
szer.120 x dł.35 x wys.15 cm
Dostępne w powierzchniach na zamówienie.

Opis

Nie musisz już używać cegieł i formalnych płyt chodnikowych, aby stawiać schody prowadzące na patio lub do ogrodu. Schody są teraz dostępne z jednego kawałka kamienia, dzięki czemu Twój ogród lub patio wygląda o wiele bardziej autentycznie.

Tagi

Epoka kamienia, Schody, Schody, krok, Kamień naturalny Schody, schody, schody, ogród i akcesoria, kamień naturalny ogród i akcesoria

Napisz opinię

Stopień z kamienia naturalnego Stone Age MINT SANDSTONE

Stopień z kamienia naturalnego Stone Age MINT SANDSTONE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek