SAUNY, GROTY I ŁAŹNIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Łaźnia turecka Starpool SweetSteamPro Zobacz większe

Łaźnia turecka Starpool SweetSteamPro

KOD: 250sdstarpoolsweetsteampro

ID: 237962

ProjektantCristiano Mino
ProducentStarpool

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Starpool SweetSteamPro

Łaźnia turecka

Opis

„Nie nazywaj tego łaźnią turecką”. Projekt zaprojektowany przez Christiana Mino został zainspirowany tymi ambitnymi słowami. SweetSteamPro to w rzeczywistości łaźnia parowa o niezwykłej konotacji przestrzennej. Funkcjonalna ewolucja łaźni tureckiej, SweetStamPro zapewnia najwyższy poziom higieny dzięki powłoce kryształowych ścian oraz powłoce Korakril® ławek. Zanikający kolor listwy LED RGB odbija się na ścianach, tworząc nowe głębie. Opatentowany Air Steam System® oferuje środowisko o wyższej jakości; Para o smaku eukaliptusowym uwalniana w kabinie z cylindra powlekanego Korakril® miesza się z powietrzem, rozprowadzana równomiernie i podgrzewa do temperatury 48°C przy wilgotności względnej 98%. SweetSteamPro to gotowy produkt już powlekany wewnętrznie i dostarczany z bogatym wyposażeniem.

TEN PRODUKT NIE JEST DOSTĘPNY W USA.

Tagi

STARPOOL, Cristiano Mino, Sweet, Spa & wellness, Łaźnie tureckie, Łaźnie tureckie, Łaźnie tureckie z prysznicem, Łaźnie tureckie z chromoterapią

Napisz opinię

Łaźnia turecka Starpool SweetSteamPro

Łaźnia turecka Starpool SweetSteamPro

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek