SAUNY, GROTY I ŁAŹNIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sauna fińska Starpool SweetSauna XL Zobacz większe

Sauna fińska Starpool SweetSauna XL

KOD: 250sdstarpoolsweetsaunaxl

ID: 237950

ProjektantCristiano Mino
ProducentStarpool

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Starpool SweetSauna XL

Sauna fińska

Opis

Ciepła kąpiel, delikatne oświetlenie, muzyka, ścieżki wellness i przekonujące aromatyczne zapachy dla nowej odmiany nordyckiej tradycji. SweetSaunaXL oferuje wielozmysłowe doznania w niespotykanym dotąd stylu: w sypialni, łazience lub osobistej części SPA. Wykute przez doświadczenie Starpool, SweetSaunaXL pomieści do czterech osób z innowacyjnymi ławkami, zaprojektowanymi tak, aby zoptymalizować komfort. Wyjątkowe otoczenie, w którym bukiet szlachetnego dębu i niekonwencjonalnych elementów odnawia tradycję sauny fińskiej. Kolor zanikającej listwy LED RGB podąża za eleganckimi liniami listew i podkreśla kształty i materiał; wewnętrzny piec przylegający do kryształowej lub marmurowej ściany, który nadaje kabinie szlachetności i elegancji, odtwarza zasady sauny fińskiej: temperatura do 90°C i wilgotność względna 10-20%. Za pomocą prostego dotknięcia panelu SweetSaunaXL uruchomisz następujące funkcje: kąpiel grzewcza - sauna fińska; 4 ścieżki wellness (Excite, Relax, Purify i Tonic), każda z 20-minutową łaźnią parową z muzyką, kolorem, aromatem i prysznicem sensorycznym; Listwa LED RGB z możliwością łączenia ulubionych kolorów w efekt zanikania; Muzyka: odtwarzaj - zatrzymaj i pomiń audio MP3 z predyspozycjami.

TEN PRODUKT NIE JEST DOSTĘPNY W USA.

Tagi

STARPOOL, Cristiano Mino, Sweet, Spa & wellness, Sauny, Sauny, Sauny Fińskie, Sauny z aromaterapią

Napisz opinię

Sauna fińska Starpool SweetSauna XL

Sauna fińska Starpool SweetSauna XL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek