SAUNY, GROTY I ŁAŹNIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prefabrykowana łaźnia turecka Re.Pack BAGNO TURCO PREFABBRICATO IN EPS Zobacz większe

Prefabrykowana łaźnia turecka Re.Pack BAGNO TURCO PREFABBRICATO IN EPS

KOD: 250sdre.packbagnoturcoprefabbricatoineps

ID: 227653

Rok produkcji2012
ProducentRe.Pack

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Re.Pack BAGNO TURCO PREFABBRICATO IN EPS

Prefabrykowana łaźnia turecka

Dane techniczne

SU DISEGNO

Opis

Re.Pack produkuje prefabrykowane łaźnie tureckie o dowolnym kształcie i rozmiarze, z samogasnącej pianki polistyrenowej o wysokiej gęstości, pokrytej siatką z włókna szklanego i żywicą cementową, gotową do otrzymania ostatecznej powłoki. Prefabrykowane łaźnie tureckie produkowane przez Re.Pack są personalizowane według potrzeb klienta, uzupełniane o wytwornicę pary.
Łaźnia turecka jest używana od wieków dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Wysoka wilgotność panująca w łaźni tureckiej sprzyja oczyszczaniu ciała i skóry, ponieważ powietrze w pomieszczeniu jest nasycone parą wodną (100% wilgotności względnej), która w kontakcie ze skórą sprzyja poceniu się. Temperatura jest niższa niż w saunie, dzięki czemu można dłużej przebywać w łaźni tureckiej, sprzyjać socjalizacji i relaksowi.
Wysokie stężenie wilgoci i wysoka temperatura, jaka powstaje we wnętrzu łaźni tureckiej, nie powoduje jednak żadnych uszkodzeń ani pogorszenia stanu materiału, który jest dość stabilny i wodoodporny. Artefakt w EPS jest w komplecie ze ścianami, sufitem i podłogą samonośną, ławkami i elementami dekoracyjnymi według projektu klienta. Zastosowanie styropianu, materiału bardzo urabialnego i elastycznego, pozwala na wykorzystanie wyobraźni, tworzenie wielu różnych kształtów, różnego rodzaju elementów dekoracyjnych, takich jak nisze, fontanny, krzesła, łuki i kolumny.

Tagi

RE.PACK, Spa & wellness, Łaźnie tureckie, Łaźnia turecka, Prefabrykowane łaźnie tureckie, BAGNI TURCHI IN EPS, POLISTIRENE ESPANSO, STRUTTURE PREFABRICATE PER BENESSERE, POLISTIROLO, WELLNESS

Napisz opinię

Prefabrykowana łaźnia turecka Re.Pack BAGNO TURCO PREFABBRICATO IN EPS

Prefabrykowana łaźnia turecka Re.Pack BAGNO TURCO PREFABBRICATO IN EPS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek