RUCHOMA ŚCIANA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szklana ściana Portapivot GLASS PARTITION 3530 Zobacz większe

Szklana ściana Portapivot GLASS PARTITION 3530

KOD: 250sdportapivotglasspartition3530

ID: 225469

ProducentPortapivot

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Portapivot GLASS PARTITION 3530

Szklana ściana

Dane techniczne

Wykonane na wymiar
Maksymalnie: 2950 mm x 2250 mm

Opis

Szklany system ścianek działowych wykonany z minimalnie anodowanego profilu aluminiowego 35 x 30 mm dostępny w 4 kolorach anodowanych, czarnym, srebrnym, brązowym i ze stali nierdzewnej. Rama może być wyposażona w dowolne szkło hartowane o grubości 6 lub 8 mm.
Ten system może być używany jako samodzielna przegroda szklana lub może być używany z jednym z naszych systemów drzwi obrotowych i przesuwnych.
Opcjonalne linie profili rastrowych
Opcjonalne anodowane aluminiowe profile rastrowe mogą być instalowane na górze szkła. Linie aluminiowe można przykleić na górze szkła (z obu stron) i służą do celów estetycznych. Te opcjonalne ozdobne profile siatkowe są dostępne w szerokości 15 i 30 mm i można je łatwo przyciąć do odpowiedniego rozmiaru w celu tworzyć różne projekty.
Zestaw do samodzielnego montażu
Wszystkie nasze systemy są dostarczane jako zestaw do samodzielnego montażu, który składa się z wykonanej na wymiar aluminiowej ramy oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów montażowych i instalacyjnych. tafla szkła musi być pozyskiwana u lokalnego dostawcy.

Wymiary:
Minimalna wysokość: 500 mm
Maksymalna wysokość: 2975 mm
Minimalna szerokość: 300 mm
Maksymalna szerokość: 10000 mm

3530 zestaw
Wykonana na wymiar rama aluminiowa 35 x 30 mm
Akcesoria montażowe

Tagi

Portapivot, Systemy ścian działowych, Ścianki działowe, Ruchome ściany, Ruchoma ściana, Aluminiowe ściany ruchome, Metalowe ściany ruchome, Szklane ściany ruchome, Szkło i aluminium Ruchome ściany, Przesuwne ściany ruchome, Ścianki działowe obrotowe

Napisz opinię

Szklana ściana Portapivot GLASS PARTITION 3530

Szklana ściana Portapivot GLASS PARTITION 3530

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek