ROWER STACJONARNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Rowerek treningowy Technogym Artis® BIKE Zobacz większe

Rowerek treningowy Technogym Artis® BIKE

KOD: 250sdtechnogymartis®bike

ID: 239533

ProducentTechnogym

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Technogym Artis® BIKE

Rowerek treningowy

Dane techniczne

1070 x 600 x 1400 mm (42” x 24” x 55”) | 71 kg (157 funtów)

Opis

ARTIS® Bike odtwarza wrażenie jazdy na prawdziwym rowerze szosowym. Biomechanika i ergonomiczna konstrukcja zapewniają różne pozycje, aby poprawić komfort kierowcy i symulować wydajność na świeżym powietrzu.

Tagi

Technogym, Artis, Rowery treningowe, Siłownia i fitness, Rower treningowy

Napisz opinię

Rowerek treningowy Technogym Artis® BIKE

Rowerek treningowy Technogym Artis® BIKE

Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek