PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


De Vorm AK 3 Standing Room Divider Zobacz większe

De Vorm AK 3 Standing Room Divider

KOD: 200sd151429

ID: 401156

ProducentDe Vorm

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Seria AK składa się z czterech wielofunkcyjnych przegródek, z których każda ma swoją własną funkcję. Wykonane z filcu PET przekładki zapewniają doskonałe właściwości tłumiące dźwięk. Nadaje się do wnętrz o otwartym planie, takich jak biura i restauracje. Dostępny w jedenastu zestawieniach kolorystycznych.

AK 3 to funkcjonalna przegroda do wnętrz komercyjnych. Przegroda tworzy ruchome ściany, wprowadzając strukturę do otwartych przestrzeni. Wykonany z filcu PET i rdzenia papierowego o strukturze plastra miodu, AK 3 ma właściwości akustyczne i jest skutecznym rozwiązaniem do tłumienia hałasu. Przegroda ma szerokie zastosowanie w biurach typu open space, restauracjach i innych miejscach użyteczności publicznej.
Materiały
Powłoka - filc PET
Wypełnienie - rdzeń papierowy o strukturze plastra miodu
Stopy - stal malowana proszkowo
Kolory
jasnoszary, ciemnoszary, morski, oliwkowy, zielony, ciemnozielony, turkusowy, beżowy, brązowy, różowy, żółty
Dane techniczne
Waga - 11 kg
Wymiary - 163 x 63 x 31 cm

Napisz opinię

De Vorm AK 3 Standing Room Divider

De Vorm AK 3 Standing Room Divider

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek