PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szkło dekoracyjne Vitrealspecchi MADRAS® PIXEL GRADIENT Zobacz większe

Szkło dekoracyjne Vitrealspecchi MADRAS® PIXEL GRADIENT

KOD: 250sdvitrealspecchimadras®pixelgradient

ID: 244492

Rok produkcji2019
ProjektantIvo Pellegri
ProducentVitrealspecchi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vitrealspecchi MADRAS® PIXEL GRADIENT

Szkło dekoracyjne

Dane techniczne

2250/2400 x 3210 mm (2210/2360 x 3170 mm)
gr. pływak monolityczny 12 mm; pływak warstwowy 33,1 mm
2,5 kg/m2

Opis

Produkty z gradientowego szkła satynowego Madras® zapewniają idealną wizualną delikatność i ochronę prywatności oraz znajdują szerokie zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz, od przemysłu budowlanego po projektowanie. Przyjemny w dotyku i trwały, ponieważ podstawowym materiałem jest zawsze tylko szkło i jest prosty w montażu i utrzymaniu.

Tagi

Vitrealspecchi, Ivo Pellegri, Madras® Gradient, Ścianki działowe, Ruchome ściany, Ściany biurowe, Ścianki działowe biurowe, ściana ruchoma, ściana biurowa, Ściany ruchome ze szkła, Ściany ruchome ze szkła satynowego, Ściany biurowe ze szkła, Ściany biurowe ze szkła satynowego

Napisz opinię

Szkło dekoracyjne Vitrealspecchi MADRAS® PIXEL GRADIENT

Szkło dekoracyjne Vitrealspecchi MADRAS® PIXEL GRADIENT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek