PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przezroczyste szkło teksturowane do oświetlenia ledowego Vitrealspecchi MADRAS® PUNTO-NL TRSP Zobacz większe

Przezroczyste szkło teksturowane do oświetlenia ledowego Vitrealspecchi MADRAS® PUNTO-NL TRSP

KOD: 250sdvitrealspecchimadras®punto-nltrsp

ID: 244477

Rok produkcji2015
ProducentVitrealspecchi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vitrealspecchi MADRAS® PUNTO-NL TRSP

Przezroczyste szkło teksturowane do oświetlenia ledowego

Dane techniczne

Właściwości techniczne
- Materiał podłoża: monolityczne szkło float zgodne z normą UNI EN 572 1-2: 2004.
- Opis i właściwości: jedna strona płyty jest przetwarzana chemicznie w celu uzyskania trwałej i jednolitej tekstury drobnych grawerowanych punktów (Ø 1,5 mm), ułożonych w równoległe linie o długości 3,210 mm, które nie wpływają na przezroczystość szkła. Rodzaj szkła i jego obróbka pozwalają na przepuszczanie, w obrębie grubości szkła, światła ze źródła ledowego umieszczonego na krawędziach produktu.
- Rozmiar płyty: 2250 x 3210 mm.
- Przydatne powierzchnia: 2210 x 3170 mm.
- Grubość: 8-10 mm.
- Waga: 2,5 kg/m²/mm grubości.
- Kolor standardowy: bezbarwny.
- Dopuszczone procesy: wszelkiego rodzaju obróbka mechaniczna szkła (cięcie, szlifowanie, fazowanie, grawerowanie, perforacja), odpuszczanie, laminowanie, montaż w szybach zespolonych, lakierowanie, emaliowanie itp. Gięcie może zmienić wymiary punkty teksturujące (w zależności od promienia krzywizny) a tym samym zapobiegające przepuszczaniu światła z diod led.
- Zastosowania wewnętrzne/zewnętrzne: łazienka (kabiny prysznicowe), drzwi i okna, wyposażenie (blaty, itp.), budynek (fasady, zadaszenia, balustrady, wiaty itp.).

Opis

Szklane ścianki działowe i pokrycia do wnętrz i na zewnątrz błyszczą w ciągu dnia i rozświetlają się w nocy dzięki Punto-NL i Punto-N Cristalli, najnowszym Trasparenti Madras® z wyjątkowo przezroczystego szkła: malutkie, znakomicie błyszczące punkty rozrzucone po powierzchni ożywiają jej przezroczystość, wprowadzając nas w samą jej substancję. Jeśli diody LED zostaną umieszczone wzdłuż krawędzi w fazie instalacji, maleńkie punkciki „rozświetlają się” w nocy i zamieniają powierzchnię w fakturę światła: fascynującą, ale i użyteczną, jak w przypadku wiaty chroniącej wejście.
Powierzchnia jest gładka w dotyku, a drobne wklęsłości na szpilkach są ledwo wyczuwalne, co zapewnia łatwe i natychmiastowe czyszczenie.
Punto-NL i Punto-N Cristalli (dostępne również w wersji XL) są dostępne w standardowych wymiarach (2250 x 3210 mm / użyteczne 2210 x 3170 mm), grubości 8 lub 10 mm, są przezroczyste i nadają się do wszystkie główne przemiany mechaniczne i cieplne szkła.

Całkowita przejrzystość. Przejrzystość, absolutna czystość materii krystalicznej. Pierwotna funkcja szkła – ochrona bez blokowania pola widzenia – zostaje zachowana, a piękno samego materiału podkreśla technologia i światło.

Tagi

Vitrealspecchi, Madras® Cristalli, Ścianki działowe, Ruchome ściany, Ściany biurowe, Przegrody biurowe, ściana ruchoma, ściana biurowa, Szklane ściany ruchome, Przesuwne ściany ruchome, Szklane ściany biurowe

Napisz opinię

Przezroczyste szkło teksturowane do oświetlenia ledowego Vitrealspecchi MADRAS® PUNTO-NL TRSP

Przezroczyste szkło teksturowane do oświetlenia ledowego Vitrealspecchi MADRAS® PUNTO-NL TRSP

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek