PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ekran z systemami technologii audio-wideo Tis TIS SCREEN Zobacz większe

Ekran z systemami technologii audio-wideo Tis TIS SCREEN

KOD: 250sdtistisscreen

ID: 240244

ProducentTis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tis TIS SCREEN

Ekran z systemami technologii audio-wideo

Opis

Tis Screen ma zintegrowane procesy audio-wideo w swoich ścianach projektowych. Oznacza to niewidoczną technologię i wysoką wydajność komunikacji w czasie pracy.
Opracowała ekrany wideo i audio wewnątrz przeszklonych ścian, które można wykorzystać do prezentacji wideo, konferencji audio wideo, spotkań hi-tech i zdalnego sterowania wideo. System obejmuje również sterowanie oświetleniem, zarządzanie pomieszczeniem w zależności od obecności, sterowanie otwieraniem i zamykaniem rolet i drzwi.

Tagi

Tis, ścianki działowe, ruchome ściany, ściany biurowe, ścianki działowe biurowe, ściana ruchoma, ściana biurowa, ściany ruchome z drewna, ściany biurowe z drewna

Napisz opinię

Ekran z systemami technologii audio-wideo Tis TIS SCREEN

Ekran z systemami technologii audio-wideo Tis TIS SCREEN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek