PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szklana ścianka działowa Tis LEONARDO Zobacz większe

Szklana ścianka działowa Tis LEONARDO

KOD: 250sdtisleonardo

ID: 240240

ProjektantDe Ciechi Design
ProducentTis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tis LEONARDO

Szklana ścianka działowa

Dane techniczne

standardowa wysokość do 2438 mm (8 stóp)

Opis

Linia Leonardo została pomyślana jako szykowna i minimalistyczna, elastyczna i prosta, co odpowiada potrzebom łatwego i szybkiego montażu. Ogólna lekkość systemu dobrze dostosowuje się do zmieniających się przestrzeni roboczych, takich jak biura coworkingowe i wynajmowane, a także inteligentnych przestrzeni życiowych. Mocne strony Leonardo to krótki czas realizacji i szybki proces instalacji, z odpowiednimi oszczędnościami kosztów i łatwą konserwacją, a także modulacją w przypadku przyszłych zmian układu.

Pojedynczo przeszklone szkło bezpieczne warstwowe 5+5 mm, przegroda aluminiowa o grubości 26 mm (1 cal); standardowa wysokość do 2438 mm (8 stóp), alu anodowany kolor „bril”, drzwi szklane na zawiasach, izolacja akustyczna 36 Db zgodnie z UNI EN ISO 16283-2, certyfikaty IMQ i CE.

Tagi

Tis, ścianki działowe, ruchome ściany, ściany biurowe, ścianki działowe biurowe, ściana ruchoma, ściana biurowa, szklane ściany ruchome, akustyczne ściany ruchome, szklane ściany biurowe

Napisz opinię

Szklana ścianka działowa Tis LEONARDO

Szklana ścianka działowa Tis LEONARDO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek