PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ścianka działowa z aluminium i szkła Quartieri Luigi Office partition Zobacz większe

Ścianka działowa z aluminium i szkła Quartieri Luigi Office partition

KOD: 250sdquartieriluigiofficepartition

ID: 227079

ProducentQuartieri Luigi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quartieri Luigi Office partition

Ścianka działowa z aluminium i szkła

Opis

ściana ruchoma jest konstrukcją wykorzystywaną do budowy i wyposażenia wnętrz lub do podziału esterni.La duża przejrzystość i naturalność szkła w połączeniu z technologią aluminiową w celu ukształtowania konstrukcji o wielkiej harmonii. Nadaje się do biur i domów, możesz podzielić środowiska bez poświęcania jasności i prywatności akustycznej.
Są starannie zaprojektowane i dostosowane do różnych potrzeb zarówno z perspektywy technicznej, jak i architektonicznej.

Tagi

QUARTIERI LUIGI, Ścianki działowe, Ruchome ściany, Ściany biurowe, Ścianki działowe biurowe, ściana ruchoma, ściana biurowa, Aluminiowe ściany ruchome, Metalowe ściany ruchome, Szklane ściany ruchome, Szklane i aluminiowe ściany ruchome, Aluminiowe ściany biurowe, Metalowe ściany biurowe, Szklane ściany biurowe, Szklane i aluminiowe ściany biurowe, vetrate mobili, divisori in vetro, pareti vetrate, pareti fisse per interni, pareti vetrate per interni, milano, monza, varese, como, lecco, lombardia, crema, cremona, lodi, dovera, mantova, pavia, parma, piacenza

Napisz opinię

Ścianka działowa z aluminium i szkła Quartieri Luigi Office partition

Ścianka działowa z aluminium i szkła Quartieri Luigi Office partition

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek