PORĘCZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40X40 Zobacz większe

Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40X40

KOD: 250sdq-railingitaliasquareline40x40

ID: 226735

Rok produkcji2007
ProducentQ-Railing Italia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Q-Railing Italia Square line 40X40

Poręcze ze stali nierdzewnej

Opis

Czyste linie i proste kształty. To właśnie otrzymujesz z systemem poręczy Square Line 40X40. Instalacja jest łatwa. Podczas instalacji nie jest wymagane spawanie – wystarczy wywiercić, przykleić i stukać. W ten sposób Q-railing sprawia, że sprytny design i funkcjonalność idą w parze.

Zmień wygląd swoich systemów balustrad dzięki prostszym, nowocześniejszym komponentom Square Line. Dzięki modułowości tego systemu balustrad można nawet łączyć jego elementy z elementami dowolnego innego systemu Q-railing.

Tagi

Q-RAILING ITALIA, Linia kwadratowa, Schody, Poręcze, poręcz, Poręcze ze stali nierdzewnej, Poręcze metalowe

Napisz opinię

Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40X40

Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40X40

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek