PORĘCZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40x10 Zobacz większe

Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40x10

KOD: 250sdq-railingitaliasquareline40x10

ID: 226733

Rok produkcji2015
ProducentQ-Railing Italia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Q-Railing Italia Square line 40x10

Poręcze ze stali nierdzewnej

Opis

Dobry projekt nie musi być skomplikowany ani wyszukany. System poręczy Square Line 40x10 ogranicza wszystko do minimum, opierając się na prostych liniach i płaskich kształtach. Wybierając odpowiednie końcówki i złącza, możesz osiągnąć oszałamiające rezultaty.

Zmień wygląd swoich systemów balustrad dzięki prostszym, nowocześniejszym komponentom Square Line. Dzięki modułowości tego systemu balustrad można nawet łączyć jego elementy z elementami dowolnego innego systemu Q-railing.

Tagi

Q-RAILING ITALIA, Linia kwadratowa, Schody, Poręcze, poręcz, Poręcze ze stali nierdzewnej, Poręcze metalowe

Napisz opinię

Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40x10

Poręcze ze stali nierdzewnej Q-Railing Italia Square line 40x10

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek