PORĘCZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Poręcz LED Q-Railing Italia Q-lights SPOTLIGHT Zobacz większe

Poręcz LED Q-Railing Italia Q-lights SPOTLIGHT

KOD: 250sdq-railingitaliaq-lightsspotlight

ID: 226722

Rok produkcji2015
ProducentQ-Railing Italia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Q-Railing Italia Q-lights SPOTLIGHT

Poręcz LED

Opis

Stwórz atmosferę i zwiększ bezpieczeństwo dzięki Q-lights Spotlight . Ten system zawiera wszystko, co jest potrzebne do zamontowania trwałego i trwałego oświetlenia LED w balustradzie. Wstępnie okablowane reflektory idealnie pasują do poręczy dzięki unikalnej technologii „1 click”. Nigdy nie nagrzewają się w dotyku i skutecznie zapobiegają oślepieniu i olśnieniu, emitując asymetryczną wiązkę.

Tagi

Q-RAILING ITALIA, Q-lights, schody, poręcze, poręcze, poręcze metalowe, poręcze LED, corrimani, led, balaustre, ringhiere, iluminacja led na ring, parapety z oświetleniem, ringhiere inox, parapetti inox, ringhiera con iluminacja led, iluminacja balconi led, led per ringhiere, ringhire, ringhiera, iluminacja parapetowa, led per parapetto, led per balaustra, corrimani con iluminazione led, corrimani con led

Napisz opinię

Poręcz LED Q-Railing Italia Q-lights SPOTLIGHT

Poręcz LED Q-Railing Italia Q-lights SPOTLIGHT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek