POKRYCIE ŻYWNOŚCI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pokrywa na żywność z borokrzemianowego szkła IVV Overbox Zobacz większe

Pokrywa na żywność z borokrzemianowego szkła IVV Overbox

KOD: 250sd8603.1

ID: 201506

Rok produkcji2021
ProjektantMarta Sansoni
ProducentIVV

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
IVV Overbox

Pokrywa na żywność z borokrzemianowego szkła

Dane techniczne

Średnica cm. 22 - h cm 12
Ø cal. 8,7 - h cal. 4,7

Opis

OVERBOX to rodzina skrzynek ze szkła borokrzemianowego, dostępnych w dwóch średnicach i kilku pojemnościach. Mogą służyć do serwowania potraw na stole, utrzymywania ciepła lub przechowywania w lodówce. Z lodówki można je włożyć do kuchenki mikrofalowej, a następnie przywieźć bezpośrednio na stół, dzięki ich eleganckiemu wzornictwu. Pudełka mogą być używane pojedynczo lub ustawiane jeden na drugim. Pokrywy pudełek pełnią również rolę pojedynczych talerzy do spożywania potraw na stole. Całość uzupełnia kopuła, którą można zastosować nad pojemnikami, zamiast pokrywek, do przechowywania ciasta lub podania dania z efektem scenicznym. Pudełka OVERBOX mogą służyć również jako pojemniki na artykuły piśmiennicze na biurku lub na kosmetyki w łazience.

Tagi

IVV, Marta Sansoni, Overbox, Akcesoria stołowe, Pokrywy na żywność, Pokrywy na żywność, Szklane nakładki na żywność, Szkło borokrzemowe Pokrywy na żywność

Napisz opinię

Pokrywa na żywność z borokrzemianowego szkła IVV Overbox

Pokrywa na żywność z borokrzemianowego szkła IVV Overbox

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek