POJEMNIKI NA PRANIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pojemnik na bieliznę z klejonej skóry Limac Design Firestyle RICKY Zobacz większe

Pojemnik na bieliznę z klejonej skóry Limac Design Firestyle RICKY

KOD: 250sdPBRY45CC

ID: 208999

ProducentLimac Design Firestyle
CenaCena od 376.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Limac Design Firestyle RICKY

Pojemnik na bieliznę z klejonej skóry

Dane techniczne

45 x 33 x 60 cm

Opis

Owalny kosz na pranie wykonany z regenerowanej skóry z wyjmowaną wewnętrzną torbą z czystej bawełny. Konstrukcja ze sklejki pokrytej skórą z gumowymi nóżkami.

Tagi

LIMAC design FIRESTYLE, pojemniki na pranie, pranie i sprzątanie gospodarstwa domowego, przechowywanie i organizacja przestrzeni, pojemnik na pranie, pojemnik na pranie, pojemniki na pranie w stylu współczesnym, pojemniki na pranie ze skóry, pojemniki na pranie ze skóry garbowanej, pojemniki na pranie ze skóry klejonej

Napisz opinię

Pojemnik na bieliznę z klejonej skóry Limac Design Firestyle RICKY

Pojemnik na bieliznę z klejonej skóry Limac Design Firestyle RICKY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek