POJEMNIK NA CHLEB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ozdobny szklany pojemnik na pieczywo IVV Babilonia Zobacz większe

Ozdobny szklany pojemnik na pieczywo IVV Babilonia

KOD: 250sd8583.1/8585.1

ID: 201433

Rok produkcji2021
ProducentIVV
CenaCena od 32.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

IVV Babilonia

Ozdobny szklany pojemnik na pieczywo

Dane techniczne

8583,1: 21x15 cm
8585,1: 30x21 cm

Opis

Babilonia to zdobiony pojemnik na chleb z przezroczystego szkła, dostępny w dwóch różnych rozmiarach.

BABILONIA . Mise en place, które umiejętnie łączy przezroczystości z dekoracjami, esencja z wyrafinowaniem. Całość sugeruje eklektyczny, kreatywny, a przede wszystkim współczesny nastrój. Produkty z kolekcji można łączyć ze sobą, ponieważ zostały zaprojektowane lub dobrane indywidualnie, aby połączyć je z innymi naczyniami i dekoracjami.
Kolekcja wykonana z ładowarek i talerzy przeźroczystych przeszytych elegancką kolorową nitką, w całości lub częściowo zdobionych.
Asortyment uzupełniają zdobione kieliszki do wina. Kolor w odcieniach brązu, żółwia i czerwieni jest wspólnym wątkiem, który łączy w harmonijny sposób elementy.

Tagi

IVV, Babilonia, Akcesoria stołowe, Chlebaki, Chlebak, Szklane Chlebaki, Ozdobione Chlebaki Szklane

Napisz opinię

Ozdobny szklany pojemnik na pieczywo IVV Babilonia

Ozdobny szklany pojemnik na pieczywo IVV Babilonia

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek