PODUSZKA LĘDŹWIOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podpórka pod plecy Fellowes BACK ANGEL™ Zobacz większe

Podpórka pod plecy Fellowes BACK ANGEL™

KOD: 250sd8026401

ID: 183596

Rok produkcji2015
ProducentFellowes

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fellowes BACK ANGEL™

Podpórka pod plecy

Dane techniczne

44 x 14 x wys.38 cm
Waga: 1,60 kg

Opis

Zapewnia pełne podparcie pleców podczas długich okresów siedzenia.
Dwa skrzydła poruszają się niezależnie, dopasowując się do pleców, a otwory wentylacyjne ułatwiają przepływ powietrza. Regulacja wysokości w celu maksymalizacji komfortu w 7 różnych ustawieniach (od 14 cm w najniższym ustawieniu do 23 cm w najwyższym). Łatwy do zamocowania elastyczny pasek pasuje do większości krzeseł. Akredytowany zgodnie z BS EN ISO 9241 przez FIRA International Ltd, niezależny akredytujący akredytację ergonomiczną.

Tagi

Fellowes, Poduszki lędźwiowe do foteli zadaniowych, Akcesoria biurowe, Poduszka podparcia lędźwi, Współczesny Styl Poduszki lędźwiowe do foteli zadaniowych, Tkaniny Poduszki lędźwiowe do foteli zadaniowych

Napisz opinię

Podpórka pod plecy Fellowes BACK ANGEL™

Podpórka pod plecy Fellowes BACK ANGEL™

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek