PODKŁADKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zestaw śniadaniowy (6 podkładek + 6 serwetek) The NapKing Papaver Zobacz większe

Zestaw śniadaniowy (6 podkładek + 6 serwetek) The NapKing Papaver

KOD: 250sdthenapkingpapaver

ID: 240101

Rok produkcji2019
ProducentThe NapKing

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

The NapKing Papaver

Zestaw śniadaniowy (6 podkładek + 6 serwetek)

Dane techniczne

45 x 45 cm
38 x 52 cm

Opis

Kolekcja marki Napking jest wykonana w 100% z lnu. Rysunki są oryginalnie wykonane różnymi technikami malarskimi, a następnie drukowane cyfrowo na materiale. Kolekcja przeznaczona jest wyłącznie do nakryć stołowych.

Rysunki wykonane przez naszych artystów są oryginalne i niepowtarzalne. Każda serwetka lub podkładka ma swój własny rysunek, który nawiązuje do różnorodności biologicznej początku 900 wieku, dekoracje inspirowane stylem artystycznym baroku.

Komplet podkładek składa się z 6 serwetek: 45 x 45 cm. / 17,71" szer., 17,71" dł. i sześć podkładek: 38 x 52 cm. / 14,96" szer., 20.47" dł.

Tagi

The NapKing, Papaver, Tekstylia kuchenne, Podkładki, Tekstylia i dywaniki, Podkładka, Tkaniny Tekstylia kuchenne, Pościel Tekstylia kuchenne, Podkładki z tkaniny, Podkładki z lnu, Podkładki prostokątne

Napisz opinię

Zestaw śniadaniowy (6 podkładek + 6 serwetek) The NapKing Papaver

Zestaw śniadaniowy (6 podkładek + 6 serwetek) The NapKing Papaver

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek