PIEC OPALANY DREWNEM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Piec do pizzy Piazzetta CHEF 72 Zobacz większe

Piec do pizzy Piazzetta CHEF 72

KOD: 250sdpiazzettachef72

ID: 223218

ProducentPiazzetta

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Piazzetta CHEF 72

Piec do pizzy

Opis

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA
Tradycyjny piec na drewno
Piec na drewno do bezpośredniego gotowania na ciepło. Piekarnik wykonany z materiału ogniotrwałego z podwójną komorą powietrzną u góry dla lepszego odzysku ciepła, ma duże ceramiczne drzwiczki i termometr wewnątrz. Wyposażony w ręcznie regulowany amortyzator.

DANE TECHNICZNE

Waga kg300
Powierzchnia gotowania(DxW) cm60x63

Tagi

Piazzetta, Gotowanie, Kominki i grzejniki, Piece opalane drewnem, Piece opalane drewnem, Piece do pizzy

Napisz opinię

Piec do pizzy Piazzetta CHEF 72

Piec do pizzy Piazzetta CHEF 72

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek