PIEC OPALANY DREWNEM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP120 Zobacz większe

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP120

KOD: 250sdFP120

ID: 178706

ProducentEdilmark

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Edilmark FP120

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy

Opis

Piekarnik do użytku profesjonalnego o pojemności 8 pizzy. Aby zapewnić klientom doskonałą jakość pizzy konieczne jest, aby pieczenie odbywało się w wysokiej jakości piekarniku: FP120 to model Edilmark zdolny do pieczenia 8 pizz jednocześnie, z gwarancją utrzymania temperatury osiągnięte i całkowitego bezpieczeństwa w całej metodzie.

Cechy
Waga surowa: 730 kg
Materiał konstrukcyjny: Wysokiej jakości materiał ogniotrwały
Rodzaj paliwa: drewno
Komora spalania: Ø 120 cm
Przewód spalinowy: Ø 200 cm

Akcesoria dostarczone
Blaszane drzwi
Mocowanie do rury ř 20 cm

Tagi

Edilmark, Kominki i grzejniki, Piece opalane drewnem, Piece opalane drewnem, Ceramiczne Piece opalane drewnem, Ceramiczne ogniotrwałe Piece opalane drewnem, Materiały ceramiczne Piece opalane drewnem, Piece do pizzy, Table Top Piece opalane drewnem, Forno na pizzę, Forno na szybę, Forno in refrattario, Forno professionale

Napisz opinię

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP120

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP120

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek