PIEC OPALANY DREWNEM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP100 Zobacz większe

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP100

KOD: 250sdFP100

ID: 178705

ProducentEdilmark

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Edilmark FP100

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy

Opis

Piekarnik do użytku profesjonalnego o pojemności 5 pizzy. Profesjonalne użytkowanie to jeszcze lepsza jakość do zaoferowania swoim klientom: FP100 to gwarancja odporności termicznej, dzięki 100% ogniotrwałemu materiałowi. Dodatkowo akcesoria mogą mieć znaczenie: dla jeszcze większej dokładności można mieć termometr z trzpieniem 5 cm, termometr z sondą 1,5 m oraz zestaw izolacyjny.

Cechy
Waga surowa: 500 kg
Materiał konstrukcyjny: Wysokiej jakości materiał ogniotrwały
Rodzaj paliwa: drewno
Komora spalania: Ø 100 cm
Przewód spalinowy: Ø 200 cm

Akcesoria dostarczone
Blaszane drzwi
Mocowanie do rury ř 20 cm

Tagi

Edilmark, Kominki i grzejniki, Piece opalane drewnem, Piece opalane drewnem, Ceramiczne Piece opalane drewnem, Ceramiczne ogniotrwałe Piece opalane drewnem, Materiały ceramiczne Piece opalane drewnem, Piece do pizzy, Table Top Piece opalane drewnem, Forno na pizzę, Forno na szybę, Forno in refrattario, Forno professionale

Napisz opinię

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP100

Ogniotrwały ceramiczny piec do pizzy Edilmark FP100

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek