PANEL PRYSZNICOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Panel prysznicowy LED do montażu na ścianie Rubinetterie Treemme PAO_SPA Zobacz większe

Panel prysznicowy LED do montażu na ścianie Rubinetterie Treemme PAO_SPA

KOD: 250sdrubinetterietreemmepao_spa

ID: 232925

ProjektantGiancarlo Vegni
ProducentRubinetterie Treemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Treemme PAO_SPA

Panel prysznicowy LED do montażu na ścianie

Opis

Seria PAO_SPA ma wyrafinowany design, z harmonijnie zintegrowanymi zaokrąglonymi i kanciastymi kształtami, który dostosowuje się do najbardziej aktualnych rozwiązań wyposażenia wnętrz. Woda wypływa z kwadratowych otworów, których efekt kaskadowy tworzy wrażenie małego Spa. Dostępny jest również kompletny panel prysznicowy. Seria PAO_SPA jest dostępna w czterech różnych wykończeniach: chrom, szczotkowany nikiel, biały/chrom i czarny/chrom.

Tagi

Rubinetterie Treemme, Giancarlo Vegni, Pao_Spa, Panele prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Panele prysznicowe, Panele prysznicowe w stylu współczesnym, Panele prysznicowe Design, Panele prysznicowe LED, Panele prysznicowe z rączką prysznicową, Panele prysznicowe naścienne

Napisz opinię

Panel prysznicowy LED do montażu na ścianie Rubinetterie Treemme PAO_SPA

Panel prysznicowy LED do montażu na ścianie Rubinetterie Treemme PAO_SPA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek