OTWARTA KLATKA SCHODOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Spiralne schody drewniane Siller Treppen VENICE Zobacz większe

Spiralne schody drewniane Siller Treppen VENICE

KOD: 250sdsillertreppenvenice

ID: 236871

ProducentSiller Treppen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Siller Treppen VENICE

Spiralne schody drewniane

Opis

Drewniane schody strunowe Schody otwarte lub z podstopniami Konstrukcja nośna pokryta płytą gipsowo-kartonową Stopnie wpuszczane Dostępne w wersji zakrzywionej lub prostej Poręcze wykonane ręcznie z żelaza, pochwyt z drewna Możliwe wszystkie rodzaje drewna.

Tagi

Siller Treppen, Schody, Otwarte Schody, Otwarte Schody, Drewniane Otwarte Schody

Napisz opinię

Spiralne schody drewniane Siller Treppen VENICE

Spiralne schody drewniane Siller Treppen VENICE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek