OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampy kute Zobacz większe

Tylko online

Lampy kute

KOD:

ID: 7455

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Lampy na indywidualne zamówienie - INSPIRACJE ŚWIATOWYCH PROJEKTANTÓW

     W ciągu swojej wieloletniej działalności (rok powstania firmy 1972), wykonywaliśmy oraz dostarczaliśmy lampy na wiele inwestycji w Polsce oraz w Europie.
Jesteśmy w stanie wykonać każdą lampę na specjalne zamówienie z dowolnego materiału według Państwa wzorów, w dowolnym kolorze oraz rozmiarze.

Projektujemy i wykonujemy lampy:

-abażurowe ( bogata gama materiałów oraz możliwość nadruku dowolnego wzoru - zdjęcia
-kute
-drewniane
-kryształowe
-witrażowe
-nietypowe
-z tworzyw sztucznych, carbonu, mosiądzu, etc

      Produkowane przez nas lampy tworzą harmonijną całość z wnętrzem do którego są przeznaczone. Naszym atutem jest otwartość na pomysły i wyrafinowane potrzeby klienta. Indywidualny dobór gwarantuje, że lampy przez nas tworzone są wyjątkowe i niepowtarzalne. Z rozwagą dobieramy ciekawe aplikacje i wykończenia. Różnorodność kształtów oraz użytych materiałów gwarantuje unikatowy efekt.

      Jeśli szukacie Państwo oryginalnych i pięknych lamp skontaktujcie się z nami i przekonajcie się, iż są one na wyciągnięcie ręki.

[email protected]

Kontakt : 

tel. 775 454 256

meil: 

[email protected]

Napisz opinię

Lampy kute

Lampy kute

Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek