OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana VIBIA AMEBA Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Vibia Ameba

KOD: BSSsd0020

ID: 46246

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Vibia Ameba

Inspirowane Vibia Ameba

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Vibia

Projektowanie w Vibia jest w centrum tego, co robią. Zapraszamy projektantów do tworzenia poprzez światło i design. To, co robią, stale się rozwija, dając ich użytkownikom kontrolę nad tym, aby być kompozytorami, poetami, wykonawcami, orkiestratorami własnej przestrzeni. Aby być częścią tworzenia takich narracji, używają materiałów, źródeł światła, elektroniki, inteligentnego sterowania ściemnianiem i systemów łączności, a wszystko to z uwzględnieniem nowych nawyków kulturowych, aby mogli stworzyć odpowiednie emocje, wysoką jakość przestrzeni i poprawić jakość środowiska. Dla ich Projektowanie to nie tylko produkt, ale także tworzenie doświadczenia, które ich profesjonalna sieć może zapewnić, aby wspierać i wzbogacać projekty przestrzeni, pomagając klientom w podejmowaniu decyzji i oferowaniu oraz niesamowitej podróży klienta, gwarantując, że bieżące utrzymanie i relacje są zawsze satysfakcjonujące. Vibia ma siedzibę w Barcelonie, mieście, które kocha design i kulturę, przeszłość i teraźniejszość. Stamtąd mogliśmy skierować ich zdolności przemysłowe i usługowe, aby zbudować zespół ludzi, którzy tworzą niezwykłe produkty i doświadczenia, jak nigdy dotąd. Wykorzystaliśmy ich lokalną wiedzę, aby zbudować globalny biznes. Jesteśmy obecni w 80 krajach i mamy filię w USA. Społeczność Vibia stale się powiększa. Obecnie nad swoimi projektami oświetleniowymi pracuje ponad 100 000 profesjonalistów

Firma to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Vibia Ameba

Inspirowane Vibia Ameba

Lampa inspirowana Vibia Ameba oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek