OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana moooi raimond Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Moooi Raimond

KOD: BSSsdraimond

ID: 46223

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Moooi Raimond

Inspirowane Moooi Raimond

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Moooi

Kiedy Marcel Wanders i Casper Vissers założyli Moooi w 2001 roku, obiecali sobie nawzajem stworzenie legendarnej marki. Dziś, po prawie dwudziestu latach, Moooi wciąż inspiruje i uwodzi świat zapierającymi dech w piersiach, innowacyjnymi projektami. Dodatkowe „O” w Moooi to przekazanie czegoś wyjątkowego pod względem piękna i wyjątkowości. Ich kolekcja jest zawsze oryginalna, nieoczekiwana, eklektyczna, buntownicza i wyrafinowana i zawsze znajduje się na granicy komercyjnej rzeczywistości i kulturowego zainteresowania. Dobrze wyselekcjonowana mieszanka oświetlenia, mebli i akcesoriów, która przetrwa codzienne wnętrza, definiuje osobowość przestrzeni i zapewnia dodatkowy dotyk kreatywności i piękna, który jest zawsze nieoczekiwany, a jednocześnie niezwykle mile widziany. Nie mówimy projektantom, co ma robić, słuchamy, co projektanci chcą zrobić i staramy się realizować ich marzenia. Kolekcja Moooi zawiera szereg prac młodych talentów i projektantów o międzynarodowej renomie. Razem jesteśmy bardzo ciekawi i poszukujemy unikalnych projektów, koncepcji i materiałów.

Napisz opinię

Inspirowane Moooi Raimond

Inspirowane Moooi Raimond

Lampa inspirowana Moooi Raimond oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek