OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana moooi nr2 Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Moooi Nr2

KOD: BSSsdnr2

ID: 46212

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Moooi Nr2

Inspirowane Moooi Nr2

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Moooi

Kiedy Marcel Wanders i Casper Vissers założyli Moooi w 2001 roku, obiecali sobie nawzajem stworzenie legendarnej marki. Dziś, po prawie dwudziestu latach, Moooi wciąż inspiruje i uwodzi świat zapierającymi dech w piersiach, innowacyjnymi projektami. Dodatkowe „O” w Moooi to przekazanie czegoś wyjątkowego pod względem piękna i wyjątkowości. Ich kolekcja jest zawsze oryginalna, nieoczekiwana, eklektyczna, buntownicza i wyrafinowana i zawsze znajduje się na granicy komercyjnej rzeczywistości i kulturowego zainteresowania. Dobrze wyselekcjonowana mieszanka oświetlenia, mebli i akcesoriów, która przetrwa codzienne wnętrza, definiuje osobowość przestrzeni i zapewnia dodatkowy dotyk kreatywności i piękna, który jest zawsze nieoczekiwany, a jednocześnie niezwykle mile widziany. Nie mówimy projektantom, co ma robić, słuchamy, co projektanci chcą zrobić i staramy się realizować ich marzenia. Kolekcja Moooi zawiera szereg prac młodych talentów i projektantów o międzynarodowej renomie. Razem jesteśmy bardzo ciekawi i poszukujemy unikalnych projektów, koncepcji i materiałów.

Maximus Design

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Moooi Nr2

Inspirowane Moooi Nr2

Lampa inspirowana Moooi Nr2 oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek