OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana atelier areti planet Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Atelier Areti Planet

KOD: BSSsdplanet

ID: 46192

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Atelier Areti Planet

Inspirowane Atelier Areti Planet

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Atelier Areti

Atelier Areti to prawdziwie europejskie studio, a międzynarodowe doświadczenie Gwendolyn i Guillane wciąż wpływa na ich pracę. Zespół projektowy współpracuje z Gwendolyn i Guillane między Triestem we Włoszech a Londynem w Wielkiej Brytanii. Ich produkcja zlokalizowana jest głównie w Niemczech. Tam powstają światła od początku do końca. Większość pojedynczych elementów wykonujemy we własnym zakresie i współpracujemy z lokalnymi warsztatami eksperckimi w zakresie procesów, dla których brakuje specjalistycznego sprzętu, takich jak procesy cynkowania lub wytłaczania. Wykonanie Ich elementów wymaga zarówno bardzo fachowego rzemiosła, jak i najnowocześniejszej technologii. Ich elementy często wymagają bardzo doświadczonych rzemieślników do ręcznego wykonywania delikatnych prac spawalniczych lub polerowania, a także skomplikowanych elementów obrobionych, które można wykonać tylko za pomocą najnowocześniejszej zautomatyzowanej technologii. Wytwórnie wyposażone są w szereg wyrafinowanych maszyn, które są regularnie rozbudowywane, co pozwala nam na wykonanie we własnym zakresie dużej liczby elementów specjalnie pod ich projekty. Ich kamienne elementy są wytwarzane we Włoszech i Grecji, głównie przy użyciu lokalnych kamieni; oba są krajami o długoletniej tradycji kamieniarskiej i marmurowej rzeźby. Drewniane elementy są wytwarzane w krajach Europy Środkowej z rozległymi lasami i lokalnymi lasami, dzięki czemu możemy pozyskiwać lokalne i zrównoważone źródła, gdy tylko jest to możliwe.

Maximus Design

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Atelier Areti Planet

Inspirowane Atelier Areti Planet

Lampa inspirowana Atelier Areti Planet oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek