OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana santacole Cirio Circular Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Santa & Cole Cirio Circular

KOD: BSSsdCirio Circular

ID: 46131

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Santa & Cole Cirio Circular

Inspirowane Santa & Cole Cirio Circular

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Santa & Cole

Santa & Cole to mały, niezależny i globalny redaktor produktów projektowych, którego korzenie sięgają Belloch (Barcelona, ​​Hiszpania). Redagujemy od 1985 roku, kiedy powstała firma. Przez edycję rozumieją przygotowanie dzieła do domeny publicznej, czyli przystosowanie przedmiotu do użytku każdego. To, co redaktor książek robi z opowieściami, my robią z przedmiotami. Ponad osiemdziesięciu twórców przyczyniło się do powstania bogatego katalogu mebli i produktów oświetleniowych pochodzących z bardzo różnych kontekstów, autorstwa znanych projektantów, takich jak Antoni Arola, Miguel Milá, André Ricard i llmari Tapiovaara. Dokładnie i dbając o jakość i szczegóły, Santa & Cole zleca całą swoją produkcję przemysłową rozległej sieci dostawców, głównie w Hiszpanii, ale także w innych krajach, takich jak Japonia, gdzie powstaje papier washi do ichj lampy Tekiò. Ich misją jest budowanie, ochrona i upowszechnianie wiedzy poprzez projekty obiektów. Przedmioty, których jakość można rozpoznać po dotknięciu ręki i które wzbogacają życie ludzi, zarówno w domu, jak i we wspólnym środowisku. Ich filozofia jest bardziej nowoczesna niż futurystyczna i bardziej intryguje ich cisza niż stridancja. Ich celem nie jest obecny rynek, ale przyszły; nie Barcelona, ​​ale świat; nie moda, ale historia.

Firma to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Santa & Cole Cirio Circular

Inspirowane Santa & Cole Cirio Circular

Lampa inspirowana Santa & Cole Cirio Circular oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek