OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Metal Lux Impossible  Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Metal Lux Impossible 

KOD: BSSsd241.105.02

ID: 46083

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 Regnum Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym. Polityka prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Metal Lux Impossible 

Inspirowane Metal Lux Impossible 

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Metal Lux

Metal Lux znajduje się w samym sercu dzielnicy przemysłu oświetleniowego w Wenecji Euganejskiej, a firma z dumą osiągnęła swój 43-letni kamień milowy w biznesie. Metal Lux zawsze był obecny na głównych rynkach międzynarodowych dzięki silnej sieci sprzedaży i zaczął wystawiać się w najbardziej prestiżowych branżach targi w latach 70. Firma z powodzeniem wprowadziła innowacje i odnowienia, tworząc najwyższej jakości produkty designerskie przy pomocy dużej grupy współpracowników, którzy są wysoce wyspecjalizowani w różnych umiejętnościach rzemieślniczych. Zmieniające się warunki rynkowe skłoniły Metal Lux do stworzenia nowej linii produkcyjnej dostosowanych do potrzeb sektora hotelarskiego i mieszkaniowego. Klienci oczekują nowych produktów, które są projektowane i produkowane przy użyciu najnowocześniejszych systemów projektowania i najnowocześniejszego sprzętu do obróbki metali. Ogromne doświadczenie zdobyte przez lata działalności i obecność na rynku sprawiają, że Metal Lux może oferować rozwiązania oświetleniowe charakteryzujące się wysoką zawartością technologiczną po konkurencyjnych cenach i krótkim czasie realizacji. Siedziba znajduje się w pięknym, naturalnym środowisku z ważnymi szlakami wodnymi oraz plantacjami owoców i warzyw DOP. W 2012 roku Metal Lux zainstalował system fotowoltaiczny o mocy 366 kW, który pokrywa prawie wszystkie wymagania energetyczne. System jest zamontowany na dachu zakładu produkcyjnego i składa się z 1.600 paneli słonecznych, które zapewniają brak emisji 220 ton CO2.

Napisz opinię

Inspirowane Metal Lux Impossible 

Inspirowane Metal Lux Impossible 

Lampa inspirowana Metal Lux Impossible  oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek