OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Lzf Candelabro Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane LZF Candelabro

KOD: BSSsdCLBO 15 GB

ID: 46051

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 Regnum Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym. Polityka prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

LZF Candelabro

Inspirowane LZF Candelabro

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka LZF

W 1994 roku zaczęliśmy projektować i produkować ręcznie robione lampy z drewnianego forniru z małego studia w historycznym centrum Walencji. Od tego czasu staliśmy się jedną z najbardziej szanowanych butikowych firm oświetleniowych na świecie. Pomimo ichgo rozwoju niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Wciąż nazywamy Walencję domem (chociaż wyprowadziliśmy się z ichgo studia do uroczej starej winnicy). Nadal wszystko robią ręcznie. Nadal uważamy, że żadna rzecz nie rozprasza światła tak pięknie, jak naturalna okleina drewniana. Nasz coroczny katalog stał się publikacją obowiązkową, pełną inspirujących, a także aspirujących fotografii. Katalog jest cennym źródłem informacji dla architektów i projektantów, którzy chcą wykorzystać ich lampy. Jesteśmy również dumni z pojawienia się ichgo nowego magazynu life style. Wydany w tym roku magazyn oddaje istotę LZF i ludzi, którzy decydują się mieszkać z ichi lampami. Przez ostatnie 20 lat nasz zespół cieszył się wszystkimi wyzwaniami, wzlotami i upadkami, zawiązanymi przyjaźniami i samym aktem tworzenia pięknego światła. Mamy nadzieję, że następne dwie dekady będą równie ekscytujące.

Napisz opinię

Inspirowane LZF Candelabro

Inspirowane LZF Candelabro

Lampa inspirowana LZF Candelabro oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek