OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Patrizia Volpato Contract Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Patrizia Volpato Contract

KOD: BSSsdContract

ID: 46038

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Patrizia Volpato Contract

Inspirowane Patrizia Volpato Contract

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Patrizia Volpato

Klasyczny i elegancki styl odziedziczony po weneckiej kulturze i historii. Ręcznie robione szkło Murano i szlachetny kryształ stanowią kluczowe elementy ichj produkcji. Luksusowe żyrandole z Kolekcji Patrizii Volpato są efektem wieloletnich doświadczeń w branży oświetleniowej, zarówno w odniesieniu do zastosowania różnych technik i materiałów, jak i do wypracowania konkretnego projektu, zdolnego łączyć tradycję z nowoczesnością, w ten sposób oferując wyjątkowe i szlachetne linie.

Napisz opinię

Inspirowane Patrizia Volpato Contract

Inspirowane Patrizia Volpato Contract

Lampa inspirowana Patrizia Volpato Contract oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek