OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Deltalight Super Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Deltalight Super

KOD: BSSsdSuper

ID: 45966

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Deltalight Super

Inspirowane Deltalight Super

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Deltalight

Założona w 1989 roku przez biznesmena i projektanta Paula Ameloota firma Delta Light® stała się dziś liderem na rynku, który wyznacza trendy w oświetleniu architektonicznym. Przedstawiając innowacyjne projekty oświetleniowe, firma znana jest na całym świecie z połączenia subtelnej atmosfery, elegancji, funkcjonalności i designu, zarówno w oświetleniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Przyszłość Delta Light® jest związana z Peterem i Janem Amelootami, którzy dołączyli do swojego ojca na czele firmy, wnosząc do zespołu dodatkową dynamikę i ambicję. Opierając się na swojej reputacji producenta oświetlenia architektonicznego, Delta Light stała się prekursorem trendów w projektowaniu oświetlenia w budynkach mieszkalnych, handlowych i biurowych. Projekt obejmuje zarówno obiekty handlowe i mieszkalne, biurowe, publiczne, wystawiennicze, jak i projekty hotelowe i krajobrazowe o małej i bardzo dużej skali. Delta Light posiada szeroką gamę produktów, doświadczenie i wiedzę, aby sprostać funkcjonalnym i estetycznym wymaganiom projektów klientów. Rozwój Delta Light przez lata opierał się na własnych projektach, badaniach i rozwoju, kontroli jakości, testowaniu i produkcji. Od projektu i prototypów po produkcję, pakowanie i magazynowanie… wszystkim zajmuje się centrala Delta Light w Belgii.

Firma to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Deltalight Super

Inspirowane Deltalight Super

Lampa inspirowana Deltalight Super oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek