OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Deltalight Super Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Deltalight Super

KOD: BSSsdSuper

ID: 45966

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 Regnum Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym. Polityka prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Deltalight Super

Inspirowane Deltalight Super

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Deltalight

Założona w 1989 roku przez biznesmena i projektanta Paula Ameloota firma Delta Light® stała się dziś liderem na rynku, który wyznacza trendy w oświetleniu architektonicznym. Przedstawiając innowacyjne projekty oświetleniowe, firma znana jest na całym świecie z połączenia subtelnej atmosfery, elegancji, funkcjonalności i designu, zarówno w oświetleniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Przyszłość Delta Light® jest związana z Peterem i Janem Amelootami, którzy dołączyli do swojego ojca na czele firmy, wnosząc do zespołu dodatkową dynamikę i ambicję. Opierając się na swojej reputacji producenta oświetlenia architektonicznego, Delta Light stała się prekursorem trendów w projektowaniu oświetlenia w budynkach mieszkalnych, handlowych i biurowych. Projekt obejmuje zarówno obiekty handlowe i mieszkalne, biurowe, publiczne, wystawiennicze, jak i projekty hotelowe i krajobrazowe o małej i bardzo dużej skali. Delta Light posiada szeroką gamę produktów, doświadczenie i wiedzę, aby sprostać funkcjonalnym i estetycznym wymaganiom projektów klientów. Rozwój Delta Light przez lata opierał się na własnych projektach, badaniach i rozwoju, kontroli jakości, testowaniu i produkcji. Od projektu i prototypów po produkcję, pakowanie i magazynowanie… wszystkim zajmuje się centrala Delta Light w Belgii.

Napisz opinię

Inspirowane Deltalight Super

Inspirowane Deltalight Super

Lampa inspirowana Deltalight Super oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek