OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Axo Light Layers Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Axo Light Layers

KOD: BSSsdSP LAY F

ID: 45901

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Axo Light Layers

Inspirowane Axo Light Layers

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Axo Light

Axo Light to jedna z wiodących włoskich firm związanych z produkcją opraw oświetleniowych. Produkty opatrzone jej logo to bezkompromisowe połączenie najlepszych tradycji projektowych z Półwyspu Apenińskiego, awangardy, funkcjonalności i najwyższej jakości. Axo Light to marka, której studio projektowe ożywiło wiele ikon współczesnego designu. To jedna z wiodących włoskich firm zajmujących się projektowaniem i produkcją luksusowych lamp. Firma Axo Light rozpoczęła produkcję oryginalnych lamp na początku lat 90-tych. W niespełna trzy dekady zyskał uznanie światowych autorytetów i klientów mieszkających na wszystkich kontynentach świata. W tak krótkim czasie Axo Light dokonało niemożliwego - ma w swoim portfolio kilkanaście modeli designerskich lamp, które można śmiało uznać za kultowe. Jednym z ojców sukcesu włoskiego producenta oświetlenia jest Karim Rashid, projektant z Egiptu, który ma obecnie dobrze prosperujące studio projektowe na Manhattanie. Axo Light w swoich projektach lamp najwyższej jakości łączy zamiłowanie do nowoczesnych rozwiązań, najmodniejszych kolorów, ekologicznych materiałów od sprawdzonych dostawców oraz poczucie estetyki, co czyni lampy Axo Light spektakularnymi, zachowując ich walory wizualne przez wiele lat. . Filarem oferty producenta włoskich designerskich lamp Axo Light są trzy linie produktowe. Główną linią jest Axo Light - oprawy dedykowane do wnętrz mieszkań, loftów oraz domów prywatnych. W linii dominują produkty wykonane z dmuchanego szkła murano, przy odpowiedniej ekspozycji, którą firma radzi sobie jak żadna inna. Linia lamp do wnętrz prywatnych to między innymi kultowa seria Aura, zaprojektowana przez Manuela Viviana, jednego z głównych projektantów włoskiej marki. Zachwyca również seria Muse zaprojektowana przez Sandro Santantonio, zdobywcę wielu międzynarodowych nagród, takich jak Red Dot Design Award, uznawana za Oscara za wzornictwo. Drugą linię produktów szczególnie pokochali architekci wnętrz, którzy tworzą aranżacje przestrzeni handlowych i dużych rezydencji. W ostatnim czasie do oferty włoskiego producenta luksusowych lamp dołączyła trzecia linia produktowa - Mind LED to nowoczesny produkt high-tech stworzony z poszanowaniem zasad ekologii, charakteryzujący się niskim zużyciem energii. Axo Light przeniesie wystrój wnętrza na absolutnie najwyższy, prawdziwie designerski poziom.

Napisz opinię

Inspirowane Axo Light Layers

Inspirowane Axo Light Layers

Lampa inspirowana Axo Light Layers oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek