OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Flos String Light - Cone Head Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Flos String Light Cone Head

KOD: BSSsdF6481030

ID: 45885

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Flos String Light Cone Head

Inspirowane Flos String Light

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Flos

Początki Flos (po łacinie „kwiat”) zrodziły się z genialnego pomysłu: tworzenia przedmiotów, zaczynając od żarówki, które zmieniłyby sposób życia zarówno na rynku włoskim, jak i na rynkach zagranicznych. Dino Gavina i mały zakład produkcyjny Eisenkeil w Merano już tworzyli meble wraz z mistrzami projektowania, takimi jak Achille i Pier Giacomo Castiglioni, Afra i Tobia Scarpa. Ale na początku lat 60-tych Gavina był przekonany, że nadszedł czas na stworzenie nowych lamp. Korzystając z tej samej technologii - wymyślonej w USA i przetestowanej w Eisenkeil - zastosowanej w lampie Cocoon, bracia Castiglioni i duet Scarpa zaczęli tworzyć lampy takie jak Taraxacum lub Fantasma, a następnie wiele innych pięknych i zaskakujących lamp. I tak od pierwszego dnia Flos wymyślał na nowo koncepcję sztucznego oświetlenia. Dziś, jak nigdy dotąd, musimy znaleźć syntezę emocji, technologii, poezji, potrzeb, przekazów, wartości estetycznych i politycznych. To nie tylko zmiana techniki, ale samo społeczeństwo i ich zachowania, zarówno publiczne, jak i prywatne. Musimy przekroczyć ich możliwości i wyobraźnię, aby poprawić życie ludzi… tą samą poezją, co światło w starożytnym płomieniu ogniska pod gwiazdami ”. Jak deklaruje Piero Gandini. Jeśli przyszłość jest teraz, czym będzie sztuczne oświetlenie jutra?

Maximus Design

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Flos String Light Cone Head

Inspirowane Flos String Light Cone Head

Lampa inspirowana Flos String Light Cone Head oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek