OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Flos String Light - Cone Head Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Flos String Light Cone Head

KOD: BSSsdF6481030

ID: 45885

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 Regnum Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym. Polityka prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Flos String Light Cone Head

Inspirowane Flos String Light

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Flos

Początki Flos (po łacinie „kwiat”) zrodziły się z genialnego pomysłu: tworzenia przedmiotów, zaczynając od żarówki, które zmieniłyby sposób życia zarówno na rynku włoskim, jak i na rynkach zagranicznych. Dino Gavina i mały zakład produkcyjny Eisenkeil w Merano już tworzyli meble wraz z mistrzami projektowania, takimi jak Achille i Pier Giacomo Castiglioni, Afra i Tobia Scarpa. Ale na początku lat 60-tych Gavina był przekonany, że nadszedł czas na stworzenie nowych lamp. Korzystając z tej samej technologii - wymyślonej w USA i przetestowanej w Eisenkeil - zastosowanej w lampie Cocoon, bracia Castiglioni i duet Scarpa zaczęli tworzyć lampy takie jak Taraxacum lub Fantasma, a następnie wiele innych pięknych i zaskakujących lamp. I tak od pierwszego dnia Flos wymyślał na nowo koncepcję sztucznego oświetlenia. Dziś, jak nigdy dotąd, musimy znaleźć syntezę emocji, technologii, poezji, potrzeb, przekazów, wartości estetycznych i politycznych. To nie tylko zmiana techniki, ale samo społeczeństwo i ich zachowania, zarówno publiczne, jak i prywatne. Musimy przekroczyć ich możliwości i wyobraźnię, aby poprawić życie ludzi… tą samą poezją, co światło w starożytnym płomieniu ogniska pod gwiazdami ”. Jak deklaruje Piero Gandini. Jeśli przyszłość jest teraz, czym będzie sztuczne oświetlenie jutra?

Napisz opinię

Inspirowane Flos String Light Cone Head

Inspirowane Flos String Light Cone Head

Lampa inspirowana Flos String Light Cone Head oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek