OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa SPIDER inspirowana Flos Aim Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Flos Aim

KOD: BSSsdF0092009

ID: 45881

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Flos Aim

Inspirowane Flos Aim

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Flos

Początki Flos (po łacinie „kwiat”) zrodziły się z genialnego pomysłu: tworzenia przedmiotów, zaczynając od żarówki, które zmieniłyby sposób życia zarówno na rynku włoskim, jak i na rynkach zagranicznych. Dino Gavina i mały zakład produkcyjny Eisenkeil w Merano już tworzyli meble wraz z mistrzami projektowania, takimi jak Achille i Pier Giacomo Castiglioni, Afra i Tobia Scarpa. Ale na początku lat 60-tych Gavina był przekonany, że nadszedł czas na stworzenie nowych lamp. Korzystając z tej samej technologii - wymyślonej w USA i przetestowanej w Eisenkeil - zastosowanej w lampie Cocoon, bracia Castiglioni i duet Scarpa zaczęli tworzyć lampy takie jak Taraxacum lub Fantasma, a następnie wiele innych pięknych i zaskakujących lamp. I tak od pierwszego dnia Flos wymyślał na nowo koncepcję sztucznego oświetlenia. Dziś, jak nigdy dotąd, musimy znaleźć syntezę emocji, technologii, poezji, potrzeb, przekazów, wartości estetycznych i politycznych. To nie tylko zmiana techniki, ale samo społeczeństwo i ich zachowania, zarówno publiczne, jak i prywatne. Musimy przekroczyć ich możliwości i wyobraźnię, aby poprawić życie ludzi… tą samą poezją, co światło w starożytnym płomieniu ogniska pod gwiazdami ”. Jak deklaruje Piero Gandini. Jeśli przyszłość jest teraz, czym będzie sztuczne oświetlenie jutra?

Firma to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Flos Aim

Inspirowane Flos Aim

Lampa inspirowana Flos Aim oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek