OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Aj Wall Louis Poulsen Zobacz większe

Inspirowane Louis Poulsen AJ Wall

KOD:

ID: 43099

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Średnica Ø13
Maksymalna moc żarówki60W
Oprawa źródłaE27

1 777,30 zł

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Louis Poulsen AJ Wall

Inspirowane Louis Poulsen AJ

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Louis Poulsen

W 1924 roku Poul Henningsen stworzył swoją wpływową paryską lampę dla Louisa Poulsena, a początki tego, w jaki sposób nadal projektujemy, aby kształtować światło, można bezpośrednio prześledzić do jego poglądów na dualizm projektowania i światła. Założony w 1874 roku, Louis Poulsen jest duńskim producentem oświetlenia, zrodzonym ze skandynawskiej tradycji projektowania, w której forma podąża za funkcją. Funkcje i wzornictwo ich produktów są dostosowane do odbijania i podtrzymywania rytmu naturalnego światła. Każdy szczegół projektu ma swój cel. Każdy projekt zaczyna się i kończy światłem. Wierzymy w kunszt rzemieślniczy z pasją, który zapewnia wysokiej jakości oświetlenie i projektuje produkty, które są przyjemne dla oka i światła. Dzięki ścisłej współpracy z projektantami, architektami i innymi talentami, takimi jak Poul Henningsen, Arne Jacobsen, Verner Panton, Øivind Slaatto, Alfred Homann, Oki Sato i Louise Campbell, staliśmy się jednym z kluczowych światowych dostawców oświetlenia architektonicznego i dekoracyjnego. Wbrew tradycyjnym kategoriom produktów ich produkty obsługują i obejmują rynek profesjonalnego i prywatnego oświetlenia zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Maximus Design

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Louis Poulsen AJ Wall

Inspirowane Louis Poulsen AJ Wall

Lampa inspirowana Louis Poulsen AJ Wall oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 1,777.30 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek