OBRUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrus lniany The NapKing Papaver Zobacz większe

Obrus lniany The NapKing Papaver

KOD: 250sdthenapkingpapaver

ID: 240100

Rok produkcji2019
ProducentThe NapKing

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

The NapKing Papaver

Obrus lniany

Dane techniczne

180 x 270 cm
220 x 220 cm

Opis

Kolekcja marki Napking składa się w 100% z lnu. Rysunki są oryginalnie wykonane różnymi technikami malarskimi, a następnie drukowane cyfrowo na materiale. Kolekcja przeznaczona jest wyłącznie do nakryć stołowych. Rysunki wykonane przez naszych artystów są oryginalne i niepowtarzalne. Każda serwetka lub podkładka ma własny rysunek, który przypomina bioróżnorodność początku 900 wieku, dekoracje inspirowane stylem artystycznym baroku.

Obrusy są w dwóch różnych rozmiarach: 180 x 270 cm. / 71" szer., 106" dł., LUB, 220 x 220 cm. / 86. 61" szer., 86. 61" dł.

Tagi

The NapKing, Papaver, Tekstylia kuchenne, Obrusy, Tekstylia i dywaniki, obrus, Tkaniny Tekstylia kuchenne, Pościel Tekstylia kuchenne, Obrusy z tkaniny, Obrusy lniane

Napisz opinię

Obrus lniany The NapKing Papaver

Obrus lniany The NapKing Papaver

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek