OBRUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrus lniany Alexandre Turpault Amalfi Zobacz większe

Obrus lniany Alexandre Turpault Amalfi

KOD: 250sdTovagliainlino.

ID: 157058

ProducentAlexandre Turpault

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alexandre Turpault Amalfi

Obrus lniany

Dane techniczne

170x170 cm
170x250 cm
170x320 cm

Opis

Ten szykowny i nowoczesny design kolekcji bielizny stołowej AMALFI tworzy piękny wiosenny stół w Twoim ogrodzie. Jodełkowy wzór i delikatne wykończenia tej tabeli skarnen uwiodą Cię, gdy tylko powrócą słoneczne dni.
100% czysty len - Drukowane

Tagi

Alexandre Turpault, Amalfi, Tekstylia kuchenne, Obrusy, Tekstylia i dywaniki, obrus, Tekstylia kuchenne w stylu współczesnym, Tkaniny Tekstylia kuchenne, Pościel Tekstylia kuchenne, Obrusy w stylu współczesnym, Obrusy z tkaniny, Obrusy lniane

Napisz opinię

Obrus lniany Alexandre Turpault Amalfi

Obrus lniany Alexandre Turpault Amalfi

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek