OBRAZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Malarstwo ceramiczne Theia Tua Zobacz większe

Malarstwo ceramiczne Theia Tua

KOD: 250sdtheiatua

ID: 240193

ProducentTheia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Theia Tua

Malarstwo ceramiczne

Dane techniczne

sz:150 cm d:4 cm wys:100 cm
waga: 100 lb,46 kg

Opis

Ręcznie robione płytki w oprawie z lakierowanego drewna w kolorach kości słoniowej, brązu, złota lub czerni. Panele kafelkowe Tua są dostępne w pełnej gamie wykończeń Theia.

Tagi

Theia, Tua, Malarstwo, Sztuka i druki, Obrazy i druki, Malarstwo, Obrazy w stylu współczesnym, Obrazy ceramiczne, Materiały ceramiczne Obrazy, Obrazy w stylu współczesnym Obrazy i druki, Obrazy i druki ceramiczne, Materiały ceramiczne Obrazy i druki

Napisz opinię

Malarstwo ceramiczne Theia Tua

Malarstwo ceramiczne Theia Tua

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek