NUMERACJA MIEJSC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


System numeracji miejsc siedzących Casala Zifra Zobacz większe

System numeracji miejsc siedzących Casala Zifra

KOD: 250sdcasalazifra

ID: 167818

ProducentCasala

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Casala Zifra

System numeracji miejsc siedzących

Opis

Zifra to innowacyjny system numeracji wszystkich rzędów krzeseł. Specjalnie opracowana technologia oznacza, że wyświetlacz cyfrowy wymaga zasilania tylko do zmiany wyświetlacza, a nie do wyświetlania liczb. Zaletą jest to, że krzesła nie muszą mieć wbudowanych baterii i kabli, ponieważ impuls sterujący pochodzi z pilota. Wystarczy przejść obok krzeseł, a sekwencja liczb zostanie automatycznie przeniesiona. Wyświetlacz jest odporny na uderzenia, wodoodporny, bezobsługowy i gwarantuje długą żywotność.

Tagi

Casala, Zifra, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, System numeracji miejsc, System numeracji miejsc

Napisz opinię

System numeracji miejsc siedzących Casala Zifra

System numeracji miejsc siedzących Casala Zifra

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek