MYDELNICZKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ceramiczny uchwyt na rolkę papieru toaletowego / mydelniczkę A. e T. Italia Wall THREE Zobacz większe

Ceramiczny uchwyt na rolkę papieru toaletowego / mydelniczkę A. e T. Italia Wall THREE

KOD: 250sda.et.italiawallthree

ID: 154593

ProducentA. e T. Italia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

A. e T. Italia Wall THREE

Ceramiczny uchwyt na rolkę papieru toaletowego / mydelniczkę

Opis

Ściana trzecia łączy praktyczność i funkcjonalność elementu „wszystko w jednym” z projektem. Uchwyty na papier, uchwyty na szczotki toaletowe i uchwyty na mydło w jednej kolumnie ceramiki, która została połączona z serią sanitarną wiszącą lub podłogową.

Tagi

A. e T. Italia, Ściana, Akcesoria łazienkowe, Uchwyty na papier toaletowy, Mydelniczki, uchwyt na papier toaletowy, mydelniczka, Ceramiczne uchwyty na papier toaletowy, Materiały ceramiczne Uchwyty na papier toaletowy, Ceramiczne Mydelniczki, Materiały ceramiczne Mydelniczki, ceramika

Napisz opinię

Ceramiczny uchwyt na rolkę papieru toaletowego / mydelniczkę A. e T. Italia Wall THREE

Ceramiczny uchwyt na rolkę papieru toaletowego / mydelniczkę A. e T. Italia Wall THREE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek