MULTIGYM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wielofunkcyjna stacja szkoleniowa Reaxing One Infinity One PRO 1 Zobacz większe

Wielofunkcyjna stacja szkoleniowa Reaxing One Infinity One PRO 1

KOD: 250sdRX5001

ID: 227713

ProducentReaxing

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Reaxing One Infinity One PRO 1

Wielofunkcyjna stacja szkoleniowa

Dane techniczne

TRYB UŻYTKOWANIA
Bieg proprioceptywny
Płytka proprioceptywna
Światła poznawcze
Stacja funkcyjna Neuro

STRUKTURA
Mobilna platforma z bieżnią i stelażem do wyposażenia
Bezpieczne hartowane szkło lustrzane ze zintegrowanymi interaktywnymi światłami
Zintegrowany system audio Bluetooth

KOLORY
Wytłaczane matowe / Błyszczące czarne wykończenie z detalami o wysokim połysku / Satynowo chromowane

KONSOLA
Ekran dotykowy 15” z dedykowaną aplikacją
Możliwość zdalnego sterowania za pomocą opcjonalnego tabletu.

Długość / Lunghezza (cm | in)
287,00 | 112,99

Wysokość / Altezza (cm | in)
271,00 | 106,69

Szerokość / Larghezza (cm | cale)
136,50 | 53,74

mkw / mkw
3,80 | 118,11

Opis

One-Infinity-One to jedyna wielofunkcyjna stacja z innowacyjną technologią SDISudden Dynamic Impulse, stworzoną przez Reaxing, aby osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie dla celów związanych ze zdrowiem, kondycją i wydajnością.
Nieskończone możliwości treningowe dla Fitness & Wellness oraz Sport & Rehab: trening cardio, tonujący, siłowy, zawieszenia, neurofunkcyjny, proprioceptywny i poznawczy. All-in-One, na zaledwie 4 mkw.

One-Infinity-One obejmuje tylko 4 m2:

Proprioceptywna bieżnia
Jedyna na świecie bieżnia symulująca off- bieganie po drogach z dynamicznymi i destabilizującymi impulsami dla bardziej efektywnego i angażującego doświadczenia ruchu.

Platforma proprioceptywna
Pierwsza „Inteligentna podłoga”, która destabilizuje każdy ruch dzięki innowacyjnemu treningowi, aby osiągnąć najwyższy poziom intensywności nerwowo-mięśniowej.

Światła kognitywne
Rewolucyjny system oświetlenia zaprojektowany do tworzenia interaktywnych programów treningowych, pierwsze na świecie narzędzie pod względem wszechstronności, zaangażowania i przyjazności dla użytkownika.

Trening neurofunkcyjny
Szeroka gama narzędzi zdolnych do przyspieszenia wyników w nowym wymiarze treningu funkcjonalnego, dzięki pełnemu zaangażowaniu sensorycznego, nerwowego i mięśniowego systemy.

DLACZEGO JEST BARDZIEJ SKUTECZNY?
To jedyny z nieskończonymi innowacyjnymi ćwiczeniami, 100% REAXING DNA.
Dzięki rewolucyjnej technologii i metodologii, Reaxing jest prawdziwym akceleratorem wyników w zakresie napięcia i definicji mięśni, utraty wagi, wydajności, przeciwdziałania starzeniu się.
Efekty treningu Reaxing są bardziej efektywne neurologicznie i fizycznie, co promuje pełną kompetencję dynamiczną w nowym sposobie treningu, który nazywamy Treningiem Neuroreaktywnym.
Technologia produktu zastosowana w Neuro Reactive Training umożliwia szybszą poprawę w zakresie sprawności fizycznej, zdolności reaktywnych, szybkości wykonania oraz zdolności poznawczych przydatnych w każdej dziedzinie życia.

DLACZEGO JEST BEZPIECZNIEJSZE?
To jedyny, który ma zdolność samoodkażania (opcjonalnie)
Na koniec każdej sesji możliwe jest przeprowadzenie automatycznego odkażania ozonem w ciągu zaledwie 8 minut, co sprawia, że Infinity-One znów nadaje się do użytku z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.
Brak toksycznych lub zanieczyszczających pozostałości oraz brak użycia detergentów lub dodatków chemicznych: 100% naturalny i ekologiczny, system samoodkażania gwarantuje skuteczne odkażanie środowiska i powierzchni za pomocą ANTI-COVID.

Tagi

REAXING, ONE INFINITY ONE, Multigym, Siłownia i fitness, Multigym

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek