MISKA DO SERWOWANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ceramiczna miska do serwowania Vitra Herringbone BOWL Zobacz większe

Ceramiczna miska do serwowania Vitra Herringbone BOWL

KOD: 250sdvitraherringbonebowl

ID: 244127

Rok produkcji2019
ProjektantRaw Edges
ProducentVitra
CenaCena od 98.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vitra Herringbone BOWL

Ceramiczna miska do serwowania

Opis

Naczynia w jodełkę powstają poprzez wielokrotne zanurzanie ceramicznych misek i wazonów w kolorowej glazurze. Ten proces daje wzór o wewnętrznej logice, określony przez kąt zanurzenia, a także kształt i wagę kawałka. Ponieważ proces barwienia odbywa się w całości ręcznie, każda miska i wazon z kolekcji Herringbone to wyjątkowy przedmiot.

Materiał: ceramika szkliwiona; ręcznie barwione metodą zanurzeniową.

Stworzona przez Raw-Edges kolekcja Herringbone wyłoniła się z zainteresowania studia techniką barwienia imersyjnego. Przekształcenia różnych materiałów i kształtów podczas zanurzania ich części w kąpieli barwiącej wywołują niemal magiczną fascynację duetem projektantów Shay Alkalay i Yael Mer.
W 2018 r. Raw-Edges zaprojektował wyposażenie i układ całego piętra VitraHaus w kampusie Vitra. Na potrzeby tego projektu opracowali serię poduszek i małych, przypominających drzewa, drewnianych przedmiotów z wzorami opartymi na technice barwienia imersyjnego. Prace te spotkały się z dużym zainteresowaniem, co zaowocowało decyzją o dalszym dopracowywaniu projektów do masowej produkcji.
Powstała kolekcja Herringbone składa się z trzech grup produktów: Herringbone Pillows, Herringbone Vessels i Herringbone Trees. Kolorystyka i ostrość konturów wzoru różnią się w zależności od danego materiału.

Tagi

Vitra, Raw Edges, Jodełka, Akcesoria do stołów, Miski do serwowania, Miski do serwowania, Współczesne miski do serwowania, Design Miski do serwowania, Ceramiczne miski do serwowania, Materiały ceramiczne Miski do serwowania

Napisz opinię

Ceramiczna miska do serwowania Vitra Herringbone BOWL

Ceramiczna miska do serwowania Vitra Herringbone BOWL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek